Niania wieczorem i nocą

Zorganizujemy opiekę nad Twoim dzieckiem także w godzinach nocnych, dokładając wszelkich starań, by Twoje dziecko czuło się z naszą nianią bezpiecznie. Niania może zostać z Twoim dzieckiem także w nocy.

Zapewniamy na terenie Szczecina i najbliższych okolic profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy.

Cennik

Ilość godzin Cena za godzinę
3-6 30 zł 22 zł
powyżej 7 29 zł 21 zł

Dla niani od godz. 22 w celu powrotu do domu - klient z góry opłaca koszt taxi, wybranej przez klienta.

Więcej o usłudze dowiesz się dzwoniąc pod nr tel. +48 531 426 140 lub pisząc na maila kontakt@nianiadozaufania.pl.

Jak zamówić Nianię do Zaufania?

Naszą usługę można zamówić:

  • Przez telefon, Internet (w tym także urządzenia mobilne) – kontaktując się z nami mailowo, za pośrednictwem formularza kontaktowego lub formularza 'Zamawiam' dostępnego na stronie internetowej. Chęć skorzystania z naszej usługi można dokonać przez cały tydzień w godz. 8.00 do 20.00, jednak najpóźniej do godz. 20.00 dnia poprzedzającego wykonanie usługi.
  • PO RAZ PIERWSZY: wyjątkowo jeśli zamawiasz nianię po raz pierwszy - należy dodatkowo dopełnić formalności w naszym biurze lub na miejscu u klienta (w sytuacjach nagłych zdalnie przez maila, stronę internetową lub telefonicznie).

We speak English!

We can professionally take care of your child! Please call us at +48 531 426 140 or write an e-mail: kontakt@nianiadozaufania.pl.
You can contact us every day from 8.00 AM to 8.00 PM.

Z naszych usług korzysta już wielu rodziców, w tym także nasi krewni, przyjaciele, znajomi i sąsiedzi, dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Zamów nianię