O nas

Jesteśmy zespołem młodych mam, cioć, sąsiadek, które na co dzień występują w roli opiekunek do dzieci – własnych, krewnych, znajomych, sąsiadów. Posiadamy bogate doświadczenia własne w zakresie opiekowania się dziećmi, jednocześnie nie obce są nam zadania polegające na poszukiwaniu niań – zaufanych, które zajmą się szkrabami z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasz team tworzą osoby z przygotowaniem pedagogicznym, psychologicznym i w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej.

Nasza działalność powstała z inspiracji, którą podsunęło nam samo życie. Kiedy po raz kolejny z dnia na dzień wyskakiwało nam niespodziewane spotkanie w pracy, nasze dziecko nagle dostawało gorączki, mąż wyjeżdżał w nieplanowaną delegację albo chciałyśmy zapisać się na ciekawe zajęcia popołudniowe, głowiłyśmy się jak przeorganizować nasze codzienne życie – pracowałyśmy po nocach i w każdej wolnej chwili, aby nadrobić zaległości, zaniedbywałyśmy domowe obowiązki. Nie miałyśmy dość odwagi, by poszukać kogoś do opieki nad naszym dzieckiem. Pytałyśmy innych rodziców czy mogą nam polecić zaufaną nianię, ale nasze przyjaciółki, znajome i sąsiadki borykały się z podobnymi problemami. Trudno jest zaufać komuś z ogłoszenia, wpuścić go do domu, zostawić klucze, a najtrudniej – powierzyć mu swój największy skarb – własne dziecko. Znalezienie dobrej opiekunki zajmuje także sporo czasu, którego nikt z nas nie ma.

Dlatego pewnego dnia postanowiłyśmy wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć w Szczecinie działalność, w ramach której oferowane będą profesjonalne usługi opieki nad dziećmi w takim kształcie, jakiego oczekują współcześni rodzice - z indywidualnym podejściem, szybką obsługą, otwarciem na dziecko. Właśnie na tej bazie powstała Niania do zaufania. Dobrze rozumiemy potrzeby dzisiejszych rodziców, bo sami nimi jesteśmy!

Nasza misja

Zapewniamy na terenie Szczecina i najbliższych okolic profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy gwarantując naszym klientom pełne zadowolenie oraz atmosferę zaufania. Nasze usługi są dopasowane do wymagań i oczekiwań klienta, który jak najkrócej oczekuje na ich realizację.

Kim są nasze nianie?

Nasze nianie są naszą największą wartością, którą starannie pozyskujemy oraz pielęgnujemy z największą troską. Każda z nich nie tylko dba o bezpieczeństwo, lecz lubi dzieci, potrafi ciekawie i twórczo zorganizować im czas oraz dostosować się do oczekiwań i potrzeb zarówno rodziców, jak i dziecka.

Rekrutacja na nasze opiekunki jest kilkustopniowa – kandydatka przechodzi etap rozmów wstępnych, test predyspozycji zawodowych do wykonywania zawodu opiekunki dziecięcej, szkolenie Dla Zaufanych Niań, kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Każda niania działa zgodnie z naszym wewnętrznym Kodeksem Niani do Zaufania.

Specjalnie dla Ciebie selekcjonujemy osoby odpowiedzialne, najlepiej predysponowane do tej roli, z doświadczeniem, wiedzą z zakresu opieki nad dzieckiem, ale przede wszystkim z sercem do dzieci i dużym zaangażowaniem. Każda z niań jest inna, tak, jak wymagania naszych klientów, dlatego zawsze staramy się zaproponować opiekunkę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki Nasze Nianie i bliższego poznania naszych opiekunek!

Co oferujemy?

Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie opieki nad Państwa dzieckiem na terenie Szczecina i najbliższych okolic. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta – dlatego każdego z nich pytamy o potrzeby i wymagania. Katalog naszych usług nie jest zamknięty, jesteśmy całkowicie otwarci na nowe propozycje i wyzwania. Po każdej wykonanej usłudze prosimy klientów o opinie, aby móc jeszcze lepiej dopasować się do ich zmieniających się potrzeb.

Stawiamy na proste procedury i minimalizację formalności przy jednoczesnym zachowaniu jak najwyższego standardu oferowanych usług. Działamy całkowicie legalnie, posiadamy wpis do rejestru agencji zatrudnienia, wystawiamy faktury.

Czy nie wzbudziliśmy do końca Twojego zaufania i boisz się oddać swoją pociechę w ręce obcej osoby? Na Twoje specjalne życzenie, za dodatkową opłatą ustalaną indywidualnie możemy przeprowadzić pogłębioną analizę psychologiczną kandydatki na nianię dla Twojego dziecka zakończoną wydaniem opinii przez doświadczonego psychologa. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze nianie były godne zaufania!

Nasze nianie